Stali jsme se jeho letošními prvními gratulanty a připravili jsme pro něj narozeninovou párty, na které nechyběly vlastnoručně vyrobené čepičky, dobré jídlo, přípitek ani zpěv narozeninových písniček.
Dozvěděli jsme se o důležitosti pohádek i loutkového divadla v době Národního obrození, prohlédli jsme si starodávné ze dřeva vyřezávané loutky, zahráli jsme si vzájemně loutkové i maňáskové divadlo a krásně jsme se bavili.
Děkujeme tímto Muzeu Luhačovice za krásný výukový program!
fota a text: Mgr. Marie Gajdůšková, tř. uč. 5. A