• VIDEA VÁNOČNÍ AKADEMIE 2023

VIDEA VÁNOČNÍ AKADEMIE 2023
VIDEA VÁNOČNÍ AKADEMIE ZŠ Bánov 2023
. . . . . . . .
Chtěl bych k vánoční akademii připsat poznámku a poděkování:
Už několik let nám ve škole nejde o to samotné vystoupení v den D a hodinu H. Našim cílem je totiž ono dvouměsíční vymýšlení, dohadování se, záchvaty smíchu při zkoušení, práce na kulisách, ladění choreografií a práce se zvukem. A nad tím vším vlastně rozvoj spolupráce v třídním kolektivu a jeho utužování.

Navíc chceme, aby žáci, čím jsou starší, více a více přebírali zodpovědnost za své vystoupení a vymýšleli a realizovali si ho co nejvíce sami. Není tedy divu, že chci VELMI PODĚKOVAT žákům, pedagogům a zaměstnancům, kteří celoškolní akademii tvořili a podporovali. Šlo o dlouhodobý a nesnadný projekt. Má však pro nás nesmírný význam.

Rodinám děkuji za velikou podporu. Sál praskal ve švech jako i prostory přilehlé chodby, kam jsme premiérově umístili velkou obrazovku. Děcka byly nadšené z toho obrovského davu, který jim tleskal. S pozdravem Vlastimil Ondra