Základní škola Josefa Bublíka Bánov Základní škola Josefa Bublíka Bánov
  • DÝŇOVÁ SLAVNOST S PODZIMNÍM SOUTĚŽENÍM S DEVÁŤÁKY

    • 10. 10 2023
DÝŇOVÁ SLAVNOST S PODZIMNÍM SOUTĚŽENÍM S DEVÁŤÁKY

DÝŇOVÁ SLAVNOST S PODZIMNÍM SOUTĚŽENÍM S DEVÁŤÁKY

ZŠ Bánov| 10. října 2023 | 17:30 - 20:00

Děkujeme rodičům, kteří s dětmi vydlabali krásné dýně. Odměny za oceněné dýně rozdávali pan starosta, ředitel školy, pan školník, deváťáci, paní učitelky z I. stupně i zástupci rodičů. Žáčci si odnesli krásné trpaslíky, a pak se už šlo na parkoviště za sportovní halou, kde měli deváťáci se svými třídními učitelkami přichystány podzimní soutěže. Deváťáci byli, stejně jako paní učitelky, v parádních čarodějnických maskách a měli krásně namalované obličeje. Po splnění všech úkolů malí žáčci dostali u dýní na schodech školy odměnu, kterou pořídil Klub přátel a rodičů školy Bánov. Pan školník s žáky z devítky během celého podvečera nafukoval jako bonus balónky, do kterých byla vložená blikátka. Děťátka tak do noci odcházela se světýlky. Bylo to poetické! Děkuji kolegyním a žákům 9. AB za nádhernou akci. Vlastimil Ondra

VÍCE FOTOGRAFIÍ ZDE: http://www.zsbanov.cz/fotogalerie/1087/zsbanov (fota: Vlastimil Ondra)