• PÁŤÁCI PŘEJÍ TŘÍDNÍ UČITELCE

TŘÍDNÍ UČITELKU
ZŠ Bánov | pátek 17. 3. 2023
- - - - - - - - - - - - -
My páťáci jsme se rozhodli udělat narozeninovou oslavu pro paní učitelku Gajdůškovou. Celý týden jsme si o každé přestávce špitali, jak to uděláme.
V pátek jsme přišli do třídy už v sedm ráno, zdobili jsme ji, nafukovali balonky, připravili občerstvení. V 7:45 jsme vyhlíželi paní učitelku, byli jsme napjatí, co řekne. Když byla krok od třídy, ani jsme nedutali.
Paní učitelka vešla a kluci vybouchli konfety a my jsme začali zpívat hodně štěstí, zdraví. Když jsme dozpívali, předali jsme dárky, paní učitelka nemohla uvěřit svým očím. Byli jsme moc šťastní, že se nám to povedlo.
Pak nastal čas ochutnat nádherně vypadající dort od paní Bušové. Všem moc chutnal, hlavně paní učitelce. Paní učitelka nám při konci oslavy řekla, že je to její první velká školní narozeninová oslava. Tak to nás potěšilo nejvíc. A pak přišlo uklízení třídy... Dali jsme si hodně záležet, protože tolik konfet na zemi jsme snad ještě neviděli.
text: Eliška Boráková 5. A
video: Vlastimil Ondra